ÖVRIGT / Diverse / Paraplyställ 5064077
nr 506 4077
Paraplyställ
1950-tal, höjd: 51 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 januari 2008
kl 17:41:38
450 kr
650 kr